ЖИТТЯ ПАРАФІЇ 2011
   

Шостка

24 вересня 2011 року

15-річчя парафії Св. Йосипа

Заснування чернечого дому францисканців

Уділення Таїнства Миропомазання

У суботу 24 вересня 2011 року ювілейна Урочистість, а саме 15 років існування парафії Св. Йосипа у Шостці зібрала чималу кількість парафіян і гостей. Капличка була затісною, бо невміщувала усіх.

Урочисту Святу Месу о 13.00 очолив єпископ Мар’ян Бучек, Ординарій Харківсько-Запорізький. Співслужителями були: Провінціал бр. Доброслав Копистеринський OFM (Житомир), бр. Патрик Оліх OFM (Житомир), бр. Цециліан Запольський OFM (Будслав), бр. Вікторин Мушинський OFM (Баранівка), о. Андрій Пальчик (Суми), бр. Леон Метельський і бр. Михайло Багінський.

На початку Святої Меси бр. Леон, настоятель парафії привітав усіх прибулих гостей, а провінціал Братів Менших в Україні бр. Доброслав зачитав декрет проголошуючи установлення чернечого дому братів францисканців у Шостці. Цим самим Дім і обслуга парафії належить до Провінції Св. Архангела Михаїлі Ордену Братів Менших в Україні. Так Провінція налічує 18 францисканських домів (монастирів), з них 17 в Україні і 1 в Білорусії.

Під час цієї Літургії також сім осіб з Шосткинської невеличкої парафії отримали з рук єпископа Таїнство Миропомазання. Були вони в цей день як сім Дарів Святого Духа для молодої парафії.

Були гості з Конотопа, Глухова, Полонного, Сум, а також з-за кордону - молодь з Білоруського Будслава на чолі з бр. Цециліаном.

Особливими гостями були о. Олександр з Православної Церкви Київського Патріархату і пастор Владислав з Лютеранської Церкви.

На завершення Служби Божої настоятель парафії подякував усім прибулим гостям, запросив усіх до святкового столу і зачитав надіслані привітання зі святом від міського голови Миколи Петровича Ноги.

Незабули і медійні структури, а саме завітав до нас місцевий телеканал ТРК Акцент і перша шосткинська інтернет газета.

На спільне християнське святкування францисканці очікували також представників Православної Церкви Московського Патріархату і пастирів з різних Церков Протестанських

Богу подяка!

бр. Михайло Багінський OFM

   
Про нас шосткинська інтернет газета: В Шостке создан монастырь францисканцев + Фото
   
ФОТОРЕПОРТАЖ З ПОДІЇ
 
 

 АРХІВ:

 1996-1997,

 1997-1999,

 1999-2002,

 2002-2004,

 2004-2007,

 2007-2009

Зауваження і пропозиції прохання надсилати на e-mail: shostka@ofm.org.ua

 

Орден Братів Менших в Україні