ЖИТТЯ ПАРАФІЇ 2012
   
Яблуниця
7-11 березня 2012 року

"Дорога до Емаус"

Реколекції для молоді у Карпатах

7-11 березня 2012 року в Яблуниці, що на Івано-Франківщині, в осередку благодійної організації «Caritas-spes» Римо-католицької Церкви, відбулися реколекції для молоді, котрі проводив бр. Михайло Багінський OFM з парафії Св. Йосипа у Шостці Сумської обл.

Головною темою реколекцій була: «Дорога до ЕМАУС». Загальна тема: «Невідома дорога», яка після пізнання «Дороги до Емаус» стає відомою, можливою до крокування.

Під час конференцій заглиблювались в значення кожної букви у слові ЕМАУС, а саме Євхаристія, Марія, Апостольство, Усиновлення і Спасіння. Попри основні теми, піднімалися багато інших, не менш важливих на сьогоднішній час для молодих сердець. В тому числі й тема благодаті, як жити у благодаті і що робити, щоб її не втратити, а також як вийти з «я» на «ти», щоб стати «ми». Вчилися також, як дякувати Богу і людям, незалежно від того чи це позитивне чи негативне, щоб бути в благодаті і відкриватись на потреби ближніх. Отже, реколекції були конкретними духовними вправами.

Під час адорації Пресвятих Дарів була скрутація – дослідження,роздуми і молитва Божим Словом. В плані дня були співані «Гіркі жалі», а в п’ятницю «Хресна Дорога разом зі Св. Франциском». В цей день був також перегляд фільму «Страсті Христові».

Під час реколекцій молодь також мала можливість відпочити, подихати свіжим повітрям, поїхати на Буковель і покататись на лижах. Час реколекцій, був прекрасним часом зустрічі з Богом і ближнім.

На закінчення реколекцій молодь щиро подякувала бр. Михайлу за науку, посвяту і служіння, а сестрам Гонораткам - с. Яні, с. Каріні і с. Дам’яні - за гостинність і спільну молитву під час реколекцій.

Альона Загурська

Учасниця

 

 

 АРХІВ:

 1996-1997,

 1997-1999,

 1999-2002,

 2002-2004,

 2004-2007,

 2007-2009

Хто має фото з каплиці, або з життя парафії у Шості, прохання надсилати на e-mail: framichele@ofm.org.ua

 

Орден Братів Менших в Україні