ЖИТТЯ ПАРАФІЇ 2013
   

11-13 січня 2013 року

Перша генеральна візитація спільноти францисканців у Шостці

З 11 по 13 січня 2013 року Генеральний візитатор Ордену Братів Менших бр. Клаудіуш Міхальскі разом зі своїм секретарем бр. Юзефом Баранським здійснили візитацію спільноти францисканців у Шостці на Сумщині - першу від моменту її заснування.

В переддень, 10 січня Генеральний візитатор францисканців зустрівся у Харкові з ординарієм Харківсько-Запорізької дієцезії єпископом Мар'яном Бучеком, на запрошення якого Францисканці прибули 2009 року у Шостку.

   

В перший день візитації, у суботу, бр. Клаудіуш здивував Братів своїм кухарським талантом. На обід приготував смачне італійське "risotto". Братам так сподобалося, що наступного дня він приготував справжню італійську "pasta bolognese" на святковий недільний обід. Так Брати тішились з братерської присутності Генерального Візитатора, а він - з того, що міг послужити Братам.

   

Під час візитації бр. Клаудіуш провів бесіди як з місцевими братами, так і з вірними парафії, отримавши можливість ознайомитись з характерними особливостями праці на місійних землях Східної України.

На завершення відвідин Генеральний візитатор, настоятель парафії бр. Леон Метельський OFM та вікарій бр. Михайло Багінський OFM зібрались на капітул, під час якого бр. Клаудіуш поділився своїми враженнями і спостереженнями щодо присутності францисканців у Шостці. Він також поінформував братів про те, що єпископ бажає, щоб францисканці служили не тільки у Шостці, але і в інших парафіях дієцезії.

Після чого Візитатор побажав Братам плідної праці і сказав, що Шостка – це упривілейоване місце, де Брати мають можливість отримати досвід в справжній місійній діяльності. Зі своєї сторони Брати подякували Генеральному Візитаторові за його братерськість і візитацію.

Брати також не забули про культурну частину: пройшлися містом та відвідали історичну пам'ятку у Новгороді-Сіверському.

 

 АРХІВ:

 1996-1997,

 1997-1999,

 1999-2002,

 2002-2004,

 2004-2007,

 2007-2009

Хто має фото з каплиці, або з життя парафії у Шості, прохання надсилати на e-mail: framichele@ofm.org.ua

 

Орден Братів Менших в Україні